środa, 30 września 2009

Dzień otwartych drzwi szkoły

W sobotę - 19 września bieżącego roku miał miejsce Dzień otwartych drzwi szkoły. Zgodnie z programem odbyło się przedstawienie pt. „Dwie Dorotki”. Swoje aktorskie zdolności zaprezentowali m.in. Sonia Maroszek (zła Dorotka), Magdalena Adamska (dobra Dorotka), Kamil Owczarz (książę), Angelika Szlósarczyk (macocha) i inni uczniowie. Przedstawienie urozmaicił taniec śnieżynek, a także taniec skrzatów i występ chóru szkolnego.

Po występie odbył się krótki pokaz slajdów dotyczący działalności harcerzy. Później część osób udała się na kiermasz mundurków, inni natomiast spacerując szkolnym korytarzem mogli trafić na stoisko z pracami wykonanymi z decoupge i orgiami, na ciekawe warsztaty origami prowadzone przez panią Agnieszkę Gutkę lub kiermasz nowych i używanych książek. Warto też wspomnieć o loterii fantowej, która kusiła świetnymi nagrodami i bufecie oferującym zapiekanki, frytki i trochę słodkości. Podczas Dni otwartych zakupić można było także foldery szkoły i obejrzeć kroniki szkolne - te sprzed wielu lat i tę najnowszą.

Każdy kto zapragnął spróbować swoich sił w różnych konkurencjach, mógł wziąć udział w grach i zabawach prowadzonych przez harcerzy. Jednak najbardziej wyczekiwanym momentem była dyskoteka prowadzona przez animatorów. Myślę, że ten dzień zaliczyć należy do udanych i godnych zapamiętania.

oprac. Magdalena Adamska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz