piątek, 20 września 2013

Cześć!

Nazywam się Kacper Wójtowicz, mam 13 lat i uczęszczam do pierwszej klasy gimnazjum. Interesuję się muzyką. Bardzo lubię grać w siatkówkę i piłkę nożną. W wolnym czasie czytam dużo książek. Mam nadzieję, że będziecie chętnie odwiedzali naszą stronę i oglądali publikowane przez nas filmy. :)

Cześć :-)

Jestem Zosia mam 12 lat . Moją pasją jest śpiew i ogólnie muzyka. Bardzo lubię wygłupiać się przed kamerą, ale także występować w filmikach jak np. " Instrukcja, obsługi języka polskiego".
Mam nadzieję że będę dobrze się sprawować w kółku medialnym- gazetce szkolnej Byle do przerwy...

Hej! Mam na imię Kinga.

Hej! Mam na imię Kinga, chodzę do klasy 6b. Interesuję się muzyką i plastyką. Myślę, że będę dobrze reprezentować naszą gazetkę. Pozdrawiam!

Cześć!

Cześć! Mam na imię Zuza, chodzę do 6 klasy i należę do szkolnej gazetki "Byle do przerwy..." Lubię kręcić filmy, montować je, rysować, śpiewać, grać na pianinie oraz tańczyć. Myślę, że będę dobrze reprezentować naszą gazetkę :)

Heeej :D

Hej, nazywam się Wiktoria Pasierbek chodzę do klasy 1c- gimnazjum. Interesuję się jazdą konną, muzyką i plastyką. Na tym blogu chciałabym pisać o moim hobby.;)

Znowu jestem:)

Cześć jestem Kamila Cieślak jestem z klasy 5a. Interesuję się muzyką, przyrodą,  plastyką.
Na blogu chciałabym pisać na temat zwierząt i  o różnych ważnych okolicznościach na przykład o Dniu dziecka.

Heloł :)

Cześć. Jestem tu nowy. Nazywam się Maciek. Chodzę do klasy 6b. Mam 12 lat. Interesuję się piłką nożną i lubię grać na gitarze.

Cześć 0:)

Mam na imię Łukasz.  Jestem uczniem klasy 5a. Ten emotikon 0:) to aniołek.

Siemka ;)

Hej, mam na imię Julia i chodzę do klasy 6b. Interesuję się muzyką, plastyką oraz różnego rodzaju zajęciami dodatkowymi. Jestem na kółku multimedialnym nowa, ale mam nadzieję, że będzie takie wspaniałe jak dotychczas :). Liczę na dużo wejść na blogu i zapraszam do oglądania!